17 Temmuz 2024 , Çarşamba

WATCH DOGS KISA SÜRELİĞİNE BEDAVA :D

WATCH DOGS KISA SÜRELİĞİNE BEDAVA 😀

Ubisoft’un önemli seri oyunlarından Watch Dogs, 7 Kasım itibari ile oyun tutkunlarına ücretsiz olarak sunulacak. Saat 19:00 itibari ile Ubisoft resmi sayfasından satışa sunulacak oyun ile kullanıcılar ücretsiz indirme gerçekleştirebilecekler.

BEDAVA

Ayrıca bu ücretsiz indirme sonrası Ubisoft oyunu kampanya bitince sizden geri almayacak veya herhangi bir ödeme istemeyecek. Oyun arşivinizde sürekli kalacak ve sürekli oynayabileceksiniz.

BEDAVA1

Geçmişte yine böyle bir kampanyaya imza atan Ubisoft Watch Dogs’u ücretsiz oyun severlerle buluşturmuştu. Oyunu linkten giriş yaparak indirebilir Uplay hesabınızla etkinleştirebilirsiniz.
Oyunu ücretsiz indirmek için: https://freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/Watch Dogs, Ubisoft Montreal tarafında geliştirilip 2014 yılında piyasaya sürülen, macera ve aksiyon temalı bir açık dünya oyunudur. CtOS isimli bir sistem sayesinde bulunduğu ortamdaki tüm teknolojik cihazları yönetebilen Aiden Pearce, geçmişte sistemi kendi çıkarları için kullanmışken şimdi tek amacı ailesinin intikamını almaktır.

Hakkında Editör

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

STAR WARS: THE LAST JEDI FEATURETTE- DROID SCHOOL VİDEOSU YAYINLANDI

STAR WARS: THE LAST JEDI FEATURETTE- DROID SCHOOL VİDEOSU YAYINLANDI Star Wars yeni filmi ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir